Продукція > KYOCERA AVX > REG0511220M050K
REG0511220M050K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 50VDC; Ø5x11mm; ±20%; 5000h
Manufacturer series: REG
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 22µF
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x11mm
Height: 11mm
Operating current: 238mA
Operating voltage: 50V DC
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 50VDC; Ø5x11mm; ±20%; 5000h, Manufacturer series: REG, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 22µF, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x11mm, Height: 11mm, Operating current: 238mA, Operating voltage: 50V DC, Service life: 5000h, Type of capacitor: electrolytic.