Продукція > KYOCERA AVX > REH0511100M080B
REH0511100M080B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 80VDC; Ø5x11mm; ±20%; -40÷125°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø5x11mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 68mA
Height: 11mm
Diameter: 5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 80VDC; Ø5x11mm; ±20%; -40÷125°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø5x11mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 68mA, Height: 11mm, Diameter: 5mm.