Продукція > KYOCERA AVX > REH0611220M080B
REH0611220M080B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 80VDC; Ø6.3x11mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø6.3x11mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 0.105A
Height: 11mm
Diameter: 6.3mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 80VDC; Ø6.3x11mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø6.3x11mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 0.105A, Height: 11mm, Diameter: 6.3mm.