Продукція > KYOCERA AVX > REH0612331M010B
REH0612331M010B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 10VDC; Ø6.3x12mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø6.3x12mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 0.18A
Height: 12mm
Diameter: 6.3mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 10VDC; Ø6.3x12mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø6.3x12mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 0.18A, Height: 12mm, Diameter: 6.3mm.