Продукція > KYOCERA AVX > REH0811100M100B
REH0811100M100B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 100VDC; Ø8x11mm; ±20%; REH
Manufacturer series: REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Operating temperature: -40...125°C
Capacitance: 10µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x11mm
Height: 11mm
Operating current: 0.2A
Operating voltage: 100V DC
Tolerance: ±20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 100VDC; Ø8x11mm; ±20%; REH, Manufacturer series: REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -40...125°C, Capacitance: 10µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x11mm, Height: 11mm, Operating current: 0.2A, Operating voltage: 100V DC, Tolerance: ±20%.