Продукція > KYOCERA AVX > REH0811101M035K
REH0811101M035K
REH0811101M035K KYOCERA AVX
reh_series-3196338.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 35VDC; Ø8x11mm; ±20%; REH, Manufacturer series: REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -40...125°C, Capacitance: 100µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x11mm, Height: 11mm, Operating current: 0.36A, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH0811101M035K Виробник : KYOCERA AVX reh.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 35VDC; Ø8x11mm; ±20%; REH
Manufacturer series: REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Operating temperature: -40...125°C
Capacitance: 100µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x11mm
Height: 11mm
Operating current: 0.36A
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%