Продукція > KYOCERA AVX > REH0812681M010B
REH0812681M010B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 10VDC; Ø8x12mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø8x12mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Height: 12mm
Diameter: 8mm
Operating current: 0.4A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 10VDC; Ø8x12mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø8x12mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Height: 12mm, Diameter: 8mm, Operating current: 0.4A.