Продукція > KYOCERA AVX > REH0812681M010K
REH0812681M010K
REH0812681M010K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 10VDC; Ø8x12mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Height: 12mm, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 10V DC, Operating current: 0.4A, Mounting: THT, Manufacturer series: REH, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø8x12mm, Operating temperature: -40...125°C, Diameter: 8mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH0812681M010K Виробник : KYOCERA AVX reh.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 10VDC; Ø8x12mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Height: 12mm
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 10V DC
Operating current: 0.4A
Mounting: THT
Manufacturer series: REH
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø8x12mm
Operating temperature: -40...125°C
Diameter: 8mm