Продукція > KYOCERA AVX > REH0816100M160B
REH0816100M160B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 160VDC; Ø8x16mm; ±20%; REH; 58mA
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 160V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x16mm
Height: 16mm
Operating current: 58mA
Manufacturer series: REH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 160VDC; Ø8x16mm; ±20%; REH; 58mA, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 160V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x16mm, Height: 16mm, Operating current: 58mA, Manufacturer series: REH.