Продукція > KYOCERA AVX > REH0816100M250B
REH0816100M250B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 250VDC; Ø8x16mm; ±20%; REH; 80mA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø8x16mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 80mA
Height: 16mm
Diameter: 8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 250VDC; Ø8x16mm; ±20%; REH; 80mA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø8x16mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 80mA, Height: 16mm, Diameter: 8mm.