Продукція > KYOCERA AVX > REH1012220M160B
REH1012220M160B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 160VDC; Ø10x12mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Height: 12mm
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 160V DC
Operating current: 0.11A
Mounting: THT
Manufacturer series: REH
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x12mm
Operating temperature: -40...125°C
Diameter: 10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 160VDC; Ø10x12mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Height: 12mm, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 160V DC, Operating current: 0.11A, Mounting: THT, Manufacturer series: REH, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x12mm, Operating temperature: -40...125°C, Diameter: 10mm.