Продукція > KYOCERA AVX > REH1013330M100B
REH1013330M100B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 100VDC; Ø10x13mm; ±20%; REH
Manufacturer series: REH
Mounting: THT
Operating temperature: -40...125°C
Capacitance: 33µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x13mm
Height: 13mm
Operating current: 0.26A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 100V DC
Type of capacitor: electrolytic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 100VDC; Ø10x13mm; ±20%; REH, Manufacturer series: REH, Mounting: THT, Operating temperature: -40...125°C, Capacitance: 33µF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x13mm, Height: 13mm, Operating current: 0.26A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 100V DC, Type of capacitor: electrolytic.