Продукція > KYOCERA AVX > REH1013471M025B
REH1013471M025B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 25VDC; Ø10x13mm; ±20%; REH
Manufacturer series: REH
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Height: 13mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x13mm
Operating current: 0.64A
Operating voltage: 25V DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 25VDC; Ø10x13mm; ±20%; REH, Manufacturer series: REH, Operating temperature: -40...125°C, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Height: 13mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x13mm, Operating current: 0.64A, Operating voltage: 25V DC.