Продукція > KYOCERA AVX > REH1013681M010K
REH1013681M010K
REH1013681M010K KYOCERA AVX
reh_series-3196338.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 10VDC; Ø10x13mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø10x13mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Height: 13mm, Diameter: 10mm, Operating current: 0.62A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH1013681M010K Виробник : KYOCERA AVX reh.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 10VDC; Ø10x13mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø10x13mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Height: 13mm
Diameter: 10mm
Operating current: 0.62A