Продукція > KYOCERA AVX > REH1016471M035B
REH1016471M035B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 35VDC; Ø10x16mm; ±20%; REH
Manufacturer series: REH
Mounting: THT
Operating temperature: -40...125°C
Capacitance: 470µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x16mm
Height: 16mm
Operating current: 705mA
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: electrolytic
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 35VDC; Ø10x16mm; ±20%; REH, Manufacturer series: REH, Mounting: THT, Operating temperature: -40...125°C, Capacitance: 470µF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x16mm, Height: 16mm, Operating current: 705mA, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: electrolytic.