Продукція > KYOCERA AVX > REH1018100M450B
REH1018100M450B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; Ø10x18mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø10x18mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 85mA
Height: 18mm
Diameter: 10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; Ø10x18mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø10x18mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 85mA, Height: 18mm, Diameter: 10mm.