Продукція > KYOCERA AVX > REH1018220M250K
REH1018220M250K
REH1018220M250K KYOCERA AVX
reh_series-3196338.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 1160 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 250VDC; Ø10x18mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 250V DC, Body dimensions: Ø10x18mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 0.125A, Height: 18mm, Diameter: 10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH1018220M250K Виробник : KYOCERA AVX reh.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 250VDC; Ø10x18mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 250V DC
Body dimensions: Ø10x18mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 0.125A
Height: 18mm
Diameter: 10mm