Продукція > KYOCERA AVX > REH1020102M010B
REH1020102M010B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 10VDC; Ø10x20mm; ±20%; REH
Operating temperature: -40...125°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x20mm
Height: 20mm
Operating current: 0.96A
Operating voltage: 10V DC
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: REH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 10VDC; Ø10x20mm; ±20%; REH, Operating temperature: -40...125°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x20mm, Height: 20mm, Operating current: 0.96A, Operating voltage: 10V DC, Tolerance: ±20%, Manufacturer series: REH.