Продукція > KYOCERA AVX > REH1020221M080B
REH1020221M080B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 80VDC; Ø10x20mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 0.75A
Height: 20mm
Diameter: 10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 80VDC; Ø10x20mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 0.75A, Height: 20mm, Diameter: 10mm.