Продукція > KYOCERA AVX > REH1220221M063B
REH1220221M063B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 63VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; REH
Manufacturer series: REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Operating temperature: -40...125°C
Capacitance: 220µF
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Height: 20mm
Operating current: 820mA
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 63V DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 63VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; REH, Manufacturer series: REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -40...125°C, Capacitance: 220µF, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Height: 20mm, Operating current: 820mA, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 63V DC.