Продукція > KYOCERA AVX > REH1220681M050B
REH1220681M050B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 50VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: Ø12.5x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Manufacturer series: REH
Operating current: 1.06A
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 50VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: Ø12.5x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Manufacturer series: REH, Operating current: 1.06A, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm.