Продукція > KYOCERA AVX > REH1225102M050B
REH1225102M050B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 50VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Height: 25mm
Operating current: 1.5A
Manufacturer series: REH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 50VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Height: 25mm, Operating current: 1.5A, Manufacturer series: REH.