Продукція > KYOCERA AVX > REH1225222M016B
REH1225222M016B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 16VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 16V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Height: 25mm
Operating current: 1.43A
Manufacturer series: REH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 16VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 16V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Height: 25mm, Operating current: 1.43A, Manufacturer series: REH.