Продукція > KYOCERA AVX > REH1225331M063B
REH1225331M063B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 63VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Operating temperature: -40...125°C
Height: 25mm
Capacitance: 330µF
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Tolerance: ±20%
Operating current: 1A
Operating voltage: 63V DC
Manufacturer series: REH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 63VDC; Ø12.5x25mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Operating temperature: -40...125°C, Height: 25mm, Capacitance: 330µF, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Tolerance: ±20%, Operating current: 1A, Operating voltage: 63V DC, Manufacturer series: REH.