Продукція > KYOCERA AVX > REH1625271M120B
REH1625271M120B
REH1625271M120B KYOCERA AVX
reh_series-3196338.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 120V 270uF 1625 20% Radial
на замовлення 500 шт:
термін постачання 302-311 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 270UF 20% 120V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 270 µF, Voltage - Rated: 120 V, Ripple Current @ Low Frequency: 504 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 720 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REH1625271M120B REH1625271M120B Виробник : KYOCERA AVX reh-series.pdf Description: CAP ALUM 270UF 20% 120V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 120 V
Ripple Current @ Low Frequency: 504 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 720 mA @ 100 kHz