Продукція > KYOCERA AVX > REH1825101M250B
REH1825101M250B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 250VDC; Ø18x25mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 100µF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø18x25mm
Mounting: THT
Manufacturer series: REH
Operating temperature: -40...125°C
Diameter: 18mm
Height: 25mm
Operating voltage: 250V DC
Operating current: 0.35A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 250VDC; Ø18x25mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 100µF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø18x25mm, Mounting: THT, Manufacturer series: REH, Operating temperature: -40...125°C, Diameter: 18mm, Height: 25mm, Operating voltage: 250V DC, Operating current: 0.35A.