Продукція > KYOCERA AVX > REH1840222M050B
REH1840222M050B KYOCERA AVX
reh.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 50VDC; Ø18x40mm; ±20%; REH
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...125°C
Body dimensions: Ø18x40mm
Height: 40mm
Operating current: 2.8A
Manufacturer series: REH
Diameter: 18mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 50VDC; Ø18x40mm; ±20%; REH, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...125°C, Body dimensions: Ø18x40mm, Height: 40mm, Operating current: 2.8A, Manufacturer series: REH, Diameter: 18mm.