Продукція > KYOCERA AVX > REI0615681M010B
REI0615681M010B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 10VDC; Ø6.3x15mm; ±20%; 4000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø6.3x15mm
Tolerance: ±20%
Service life: 4000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REI
Operating current: 0.48A
Height: 15mm
Diameter: 6.3mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 10VDC; Ø6.3x15mm; ±20%; 4000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø6.3x15mm, Tolerance: ±20%, Service life: 4000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REI, Operating current: 0.48A, Height: 15mm, Diameter: 6.3mm.