Продукція > KYOCERA AVX > REI1020102M025K
REI1020102M025K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 25VDC; Ø10x20mm; ±20%; 6000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Service life: 6000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REI
Operating current: 1.5A
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 25VDC; Ø10x20mm; ±20%; 6000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Service life: 6000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REI, Operating current: 1.5A, Height: 20mm, Diameter: 10mm.