Продукція > KYOCERA AVX > REI1320221M100K
REI1320221M100K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 100VDC; Ø13x20mm; ±20%; 7000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø13x20mm
Tolerance: ±20%
Service life: 7000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REI
Operating current: 0.95A
Height: 20mm
Diameter: 13mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 100VDC; Ø13x20mm; ±20%; 7000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø13x20mm, Tolerance: ±20%, Service life: 7000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REI, Operating current: 0.95A, Height: 20mm, Diameter: 13mm.