Продукція > KYOCERA AVX > REJ0511100M063B
REJ0511100M063B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 63VDC; Ø5x11mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: THT
Manufacturer series: REJ
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x11mm
Height: 11mm
Operating current: 0.125A
Service life: 2000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 63VDC; Ø5x11mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: THT, Manufacturer series: REJ, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 5mm, Body dimensions: Ø5x11mm, Height: 11mm, Operating current: 0.125A, Service life: 2000h.