Продукція > KYOCERA AVX > REJ0820681M025B
REJ0820681M025B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 25VDC; Ø8x20mm; ±20%; 3000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø8x20mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REJ
Operating current: 1.15A
Height: 20mm
Diameter: 8mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 25VDC; Ø8x20mm; ±20%; 3000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø8x20mm, Tolerance: ±20%, Service life: 3000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REJ, Operating current: 1.15A, Height: 20mm, Diameter: 8mm.