Продукція > KYOCERA AVX > REJ1013470M080B
REJ1013470M080B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 80VDC; Ø10x13mm; ±20%; 5000h
Manufacturer series: REJ
Operating temperature: -40...105°C
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Height: 13mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x13mm
Operating current: 0.3A
Operating voltage: 80V DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 80VDC; Ø10x13mm; ±20%; 5000h, Manufacturer series: REJ, Operating temperature: -40...105°C, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Height: 13mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x13mm, Operating current: 0.3A, Operating voltage: 80V DC.