Продукція > KYOCERA AVX > REJ1016681M035K
REJ1016681M035K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 35VDC; Ø10x16mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø10x16mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 16mm
Diameter: 10mm
Operating current: 1.28A
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 35VDC; Ø10x16mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø10x16mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 16mm, Diameter: 10mm, Operating current: 1.28A, Service life: 5000h, Manufacturer series: REJ.