Продукція > KYOCERA AVX > REJ1230561M080B
REJ1230561M080B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 560uF; 80VDC; Ø12.5x30mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 560µF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø12.5x30mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REJ
Operating current: 1.8A
Height: 30mm
Diameter: 12.5mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 560uF; 80VDC; Ø12.5x30mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 560µF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø12.5x30mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REJ, Operating current: 1.8A, Height: 30mm, Diameter: 12.5mm.