Продукція > KYOCERA AVX > REJ1620101M200B
REJ1620101M200B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 200VDC; Ø16x20mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø16x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Operating current: 1.35A
Mounting: THT
Height: 20mm
Diameter: 16mm
Service life: 5000h
Manufacturer series: REJ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 200VDC; Ø16x20mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø16x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Operating current: 1.35A, Mounting: THT, Height: 20mm, Diameter: 16mm, Service life: 5000h, Manufacturer series: REJ.