Продукція > KYOCERA AVX > REJ1625102M063B
REJ1625102M063B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 63VDC; Ø16x25mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø16x25mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REJ
Operating current: 2.1A
Height: 25mm
Diameter: 16mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 63VDC; Ø16x25mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø16x25mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REJ, Operating current: 2.1A, Height: 25mm, Diameter: 16mm.