Продукція > KYOCERA AVX > REJ1835222M050B
REJ1835222M050B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 50VDC; Ø18x35mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 2.2mF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Body dimensions: Ø18x35mm
Height: 35mm
Operating current: 3680mA
Manufacturer series: REJ
Diameter: 18mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 50VDC; Ø18x35mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 2.2mF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Body dimensions: Ø18x35mm, Height: 35mm, Operating current: 3680mA, Manufacturer series: REJ, Diameter: 18mm.