Продукція > KYOCERA AVX > REJ1835331M200B
REJ1835331M200B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 200VDC; Ø18x35mm; ±20%; 5000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø18x35mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REJ
Operating current: 2.56A
Height: 35mm
Diameter: 18mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 200VDC; Ø18x35mm; ±20%; 5000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø18x35mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REJ, Operating current: 2.56A, Height: 35mm, Diameter: 18mm.