Продукція > KYOCERA AVX > REJ1836152M080B
REJ1836152M080B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1500uF; 80VDC; Ø18x35.5mm; ±20%; REJ
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1.5mF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø18x35.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 5000h
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REJ
Operating current: 2.8A
Height: 35.5mm
Diameter: 18mm
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1500uF; 80VDC; Ø18x35.5mm; ±20%; REJ, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1.5mF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø18x35.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 5000h, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REJ, Operating current: 2.8A, Height: 35.5mm, Diameter: 18mm.