Продукція > VISHAY DALE > RER40F3R30RCSL
RER40F3R30RCSL
RER40F3R30RCSL Vishay Dale
rermil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 3.3 OHM 1% 5W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Non-Inductive
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.335" (8.51mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Grade: Military
Resistance: 3.3 Ohms
Qualification: MIL-PRF-39009
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 3.3 OHM 1% 5W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Non-Inductive, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.335" (8.51mm), Failure Rate: R (0.01%), Grade: Military, Resistance: 3.3 Ohms, Qualification: MIL-PRF-39009.