Продукція > VISHAY DALE > RER45F1910RC02
RER45F1910RC02 Vishay Dale
rermil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 191 OHM 1% 10W
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Part Status: Active
Resistance: 191 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 191 OHM 1% 10W, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Military, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.405" (10.29mm), Failure Rate: R (0.01%), Part Status: Active, Resistance: 191 Ohms.