Продукція > KYOCERA AVX > RES0812221M025K
RES0812221M025K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 25VDC; Ø8x12mm; ±20%; 7000h
Type of capacitor: electrolytic
Height: 12mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 25V DC
Operating current: 0.66A
Mounting: THT
ESR value: 130mΩ
Manufacturer series: RES
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø8x12mm
Operating temperature: -40...105°C
Diameter: 8mm
Service life: 7000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 25VDC; Ø8x12mm; ±20%; 7000h, Type of capacitor: electrolytic, Height: 12mm, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 25V DC, Operating current: 0.66A, Mounting: THT, ESR value: 130mΩ, Manufacturer series: RES, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø8x12mm, Operating temperature: -40...105°C, Diameter: 8mm, Service life: 7000h.