RES2-010M-A1K-U
RES2-010M-A1K-U Loadstar Sensors
res2.pdf
Виробник: Loadstar Sensors
Description: 10 KGF S-BEAM JR ANALOG KIT UNIV
Packaging: Box
Output: Analog Voltage (0.5V ~ 4.5V)
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 5V ~ 10V
Sensor Type: Load Cell
Actuator Type: S-Beam
Operating Force: 10.00kgf (22lbs)
Includes: Sensor, Analog Interface, Power Supply, Calibration w/Certificate
Part Status: Active
Compensated Temperature: -10°C ~ 40°C
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10 KGF S-BEAM JR ANALOG KIT UNIV, Packaging: Box, Output: Analog Voltage (0.5V ~ 4.5V), Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 5V ~ 10V, Sensor Type: Load Cell, Actuator Type: S-Beam, Operating Force: 10.00kgf (22lbs), Includes: Sensor, Analog Interface, Power Supply, Calibration w/Certificate, Part Status: Active, Compensated Temperature: -10°C ~ 40°C.