REZ200.NB3P
REZ200.NB3P HellermannTyton
115-40200.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: STD PINCH RELEAS BLK 30LB 7.87"
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Tensile Strength: 30 lbs (13.61 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Pinch Releasable
Width: 0.185" (4.70mm)
Bundle Diameter: 1.97" (50.00mm)
Length - Actual: 0.656' (200.00mm, 7.87")
Length - Approximate: 7.75"
на замовлення 1100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STD PINCH RELEAS BLK 30LB 7.87", Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 30 lbs (13.61 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Pinch Releasable, Width: 0.185" (4.70mm), Bundle Diameter: 1.97" (50.00mm), Length - Actual: 0.656' (200.00mm, 7.87"), Length - Approximate: 7.75".