Продукція > AILLEN > RF01NR4A250LE
RF01NR4A250LE
RF01NR4A250LE Aillen
3372_RF01NR4A250LE.pdf
Виробник: Aillen
Description: Cap. SMD,0201,NP0,0.4pF,0.05pF,2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low ESR
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.4 pF
Написати відгук
Description: Cap. SMD,0201,NP0,0.4pF,0.05pF,2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low ESR, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.4 pF.