Продукція > AILLEN > RF01NR5B250LE
RF01NR5B250LE
RF01NR5B250LE Aillen
3372_RF01NR5B250LE.pdf
Виробник: Aillen
Description: Cap. SMD,0201,NP0,0.5pF,0.1pF,25
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low ESR
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.5 pF
Написати відгук
Description: Cap. SMD,0201,NP0,0.5pF,0.1pF,25, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low ESR, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.5 pF.