Продукція > AILLEN > RF02N0R8B500NI
RF02N0R8B500NI
RF02N0R8B500NI Aillen
3372_RF02N0R8B500NI.pdf
Виробник: Aillen
Description: Cap.,SMD,0402,NP0,0.8pF,0.1pF,50
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.8 pF
на замовлення 6000000 шт:
Написати відгук
Description: Cap.,SMD,0402,NP0,0.8pF,0.1pF,50, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.8 pF.