Продукція > SAMTEC INC. > RF047-01SP1-303030-2000
RF047-01SP1-303030-2000 Samtec Inc.
RF047-01SP1-01SP1-0100
Виробник: Samtec Inc.
Description: 50 OHM .047" DIAMETER RF FLEXIBL
Packaging: Bulk
Style: SMA to Cable
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: Cable (Round), Stripped & Tinned
Frequency - Max: 20 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 50 OHM .047" DIAMETER RF FLEXIBL, Packaging: Bulk, Style: SMA to Cable, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: Cable (Round), Stripped & Tinned, Frequency - Max: 20 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.