Продукція > SAMTEC > RF047-A-92SP-92SP-0610
RF047-A-92SP-92SP-0610
RF047-A-92SP-92SP-0610 Samtec
rf047-2854716.pdf
Виробник: Samtec
RF Cable Assemblies 2.92mm Plug - 2.92mm Plugon 047, 24"
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.92MM PLUG 24", Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Violet, Length: 24.00" (609.60mm), Style: 2.92mm to 2.92mm, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 65 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF047-A-92SP-92SP-0610 RF047-A-92SP-92SP-0610 Виробник : Samtec Inc. 292_rf047-a.pdf Description: CBL ASSY 2.92MM PLUG 24"
Features: Shielded
Packaging: Bag
Color: Violet
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: 2.92mm to 2.92mm
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 65 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms